Ekipno prvenstvo Europe, Slovenija, Terme Čatež 11.-22.11.2021.


 21. STUDENOGA 2021.

Od 11. do 22. studenog u Sloveniji, (Terme Čatež) održalo se Ekipno prvenstvo Europe.

Hrvatska muška reprezentacija u sastavu Šarić Ivan, Brkić Ante, Bosiočić Marin, Stević Hrvoje, Martinović Saša s izbornikom Zdenkom Kožulom osvojila je 15. mjesto od 39 ekipa.

Poredak prvih 10. muških reprezentacija:

 TB1 TB2 TB3
1.Ukrajina14212,521,5
2.Francuska14207,521,5
3.Poljska13192,522,5
4.Španjolska1319020
5.Azerbajdžan1222421,5
6.Rusija12206,520,5
7.Armenija1220621
8.Srbija12160,520
9.Nizozemska11175,520,5
10.Njemačka1116721
15.Hrvatska10148,519

Hrvatska ženska reprezentacija u sastavu Cvitan Ena, Medić Mirjana, Berke Ana, Radiković Anamarija, Vujnović Patricija s v.d. izbornikom Ivanom Mandekićemu osvojila je 24. mjesto od 31 ekipe.

Poredak prvih 10. ženskih reprezentacija:

 TB1 TB2 TB3
1.Rusija18272,529
2.Gruzija1521522,5
3.Azerbajdžan1219622
4.Ukrajina1218720
5.Njemačka11153,521
6.Srbija11150,521,5
7.Poljska10194,519,5
8.Nizozemska10178,521,5
9.Italija10175,519
10.Francuska10170,520
24.Hrvatska710117,5

Rezultati

Stranica organizatora

Ostavite odgovor

Popunite detalje ispod ili pritisnite na ikonicu da biste se prijavili:

WordPress.com logo

Komentarišet koristeći svoj WordPress.com nalog. Odjavite se /  Promeni )

Slika na Tviteru

Komentarišet koristeći svoj Twitter nalog. Odjavite se /  Promeni )

Fejsbukova fotografija

Komentarišet koristeći svoj Facebook nalog. Odjavite se /  Promeni )

Povezivanje sa %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.