2021 World Corporate Championship East A


SBER i Sberbank Trade Unionse kvalifikovali u doigravanje FIDE Online World Corporate Championship Play-off

Pobjednik će biti određen 21. februara

Пары по доскам

6. Тур on 2021/02/20 в 1800 UTC
Bo. 4   European Investment Bank Рейт 1   SBER Рейт 0 : 4
1.1 WGM
Berend, Elvira
2326 GM
Nepomniachtchi, Ian
2789 0 – 1
1.2 FM
Sebe-Vodislav, Razvan-Alexandru
2270 FM
Kadatsky, Alexander
2368 0 – 1
1.3
Stanic, Zoran
2131 IM
Lavrov, Maxim
2401 0 – 1
1.4
Meyer, Henri
2043 WIM
Komiagina, Maria
2241 0 – 1
Bo. 6   Bank of Russia Рейт 3   RIVC-Pulkovo Рейт 1½:2½
2.1 WIM
Niyazgulova, Marina
2227 GM
Anisimov, Pavel
2527 ½ – ½
2.2
Fomenko, Victor
1000 FM
Abramov, Valentin
2271 1 – 0
2.3
Chernoshchek, Andrey
1892 FM
Golovchenko, Gleb
2260 0 – 1
2.4 WFM
Rodionova, Polina
2024
Golovchenko, Alena
2034 0 – 1
Bo. 13   Airbus (FRA) Рейт 5   Tigar Tyres Рейт 1 : 3
3.1
Chernikova, Iryna
1509 GM
Delchev, Alexander
2526 0 – 1
3.2 IM
Touzane, Olivier
2276 FM
Todorovic, Bojan
2280 0 – 1
3.3
Krause, Max
1954
Mitic, Milan
1993 0 – 1
3.4
Faura llavari, Marc
1000
Nikolic, Jelena
1696 1 – 0
Bo. 2   Probit Рейт 16   Jio Platforms Рейт 4 : 0
4.1 IM
Zawadzki, Stanislaw
2435
Shejwalkar, Saurabh
1817 1 – 0
4.2 WGM
Zawadzka, Jolanta
2399
Vasir, Balveer singh
2025 1 – 0
4.3 FM
Miroslaw, Michal
2269
Jagdale, Rahul
1489 1 – 0
4.4
Gromek, Tomasz
2175
Hande, Namita
808 1 – 0
Bo. 11   NESS Рейт 9   Itransition Рейт 0 : 4
5.1 GM
Bernasek, Jan
2498 IM
Kazakouski, Valery
2476 0 – 1
5.2
Taborska, Veronika
2002 FM
Kavaleuski, Stanislau
2306 0 – 1
5.3
Stohanzl, Nikola
1763
Minald, Andrew
2091 0 – 1
5.4
Andrle, Miroslav
1418
Rouda, Hanna
1333 0 – 1
Bo. 10   Amazon EU Рейт 14   Deutsche Bank Pune Рейт 3 : 1
6.1 WGM
Wafa, Shrook
2182
Sharma, Keshav
2034 ½ – ½
6.2
Bottino, Alexiei
2008
Sharma, Shyamu
2100 ½ – ½
6.3
Atserias Batalla, Jordi
1801
Karmarkar, Lalit
1838 1 – 0
6.4
George, Olufemi
1766
Khanna, Vani
1203 1 – 0
Bo. 7   PGGM Рейт 22   Atos-Syntel Рейт 4 : 0
7.1 IM
van der Werf, Mark
2393
Bemarkar, Kiran
1215 1 – 0
7.2
van Splunter, Niels
2069
Atkar, Sanjay
1549 1 – 0
7.3 WIM
de Kleuver, Esther
2049
Patil, Mrudal
1081 1 – 0
7.4
Veldhuizen, Dirk
1918
Sahasrabudhe, Rajesh
1549 1 – 0
Bo. 12   Sabre Рейт 18   Samaranipineft Рейт 2 : 2
8.1
Furtak, Joanna
1868
Lukyanov, Artem
2159 1 – 0
8.2
Mrowczyk, Michal
1825
Kapustin, Artem
1896 0 – 1
8.3
Czyzykiewicz, Rafal
1745
Chetverov, Dmitriy
1000 1 – 0
8.4
Drzewiecki, Sebastian
1245
Pochesteva, Irina
1637 0 – 1
Bo. 8   Golomt Bank Рейт 19   Saudi German Hospital Рейт 3 : 1
9.1
Dagva, Munkhtur
1767 AGM
Fernandez, Dandel
2003 0 – 1
9.2
Ganbaatar, Amgalan
1949
Chaouche, Adel
1276 1 – 0
9.3 FM
Sereenen, Gan-od
2320
Gawid, Antonio
1640 1 – 0
9.4
Bat-erdene, Sugar-erdene
1761
Ammar, Rimsha
1061 1 – 0
Bo. 29   Hindustan Petroleum Corporation Рейт 17   Ubitech Рейт 2 : 2
10.1
Neerudu, Raghu
1127 FM
Tzoumpas, Anastasios
2287 0 – 1
10.2
Chaturvedi, Muktansh
1438 WGM
Makropoulou, Marina
2186 0 – 1
10.3
Nandana, Devaki
1159
Kossiaras, Fotis
1461 1 – 0
10.4
Mutyala, Santosh Krishna
1252
Gouvas, Panagiotis
1000 1 – 0
Bo. 27   Sony Рейт 23   BNP Paribas Рейт 2 : 2
11.1
Patel, Roshan
1582
Kanarkiewicz, Michal
2096 0 – 1
11.2
Paramasivam, Sankaralingam
1440
Maciaszek, Michal
1109 1 – 0
11.3
Sahi, Sheelani
990
Czerwoniec, Andrzej
1765 0 – 1
11.4
Paliwal, Ashish
1241
Pancewicz, Joanna
1108 1 – 0
Bo. 26   Suspilne Рейт 21   SOCAR Рейт 3 : 1
12.1
Povashevich, Nataliya
1383 GM
Abasov, Nijat
2664 0 – 1
12.2
Biloskurskyi, Orest
1376
Karimov, Samir
1790 1 – 0
12.3
Shusta, Dmytro
1631
Ibishov, Javid
562 1 – 0
12.4
Filimon, Vasil
0
Jalilova, Aliya
856 + – –
Bo. 28   Refinitiv Рейт 25   Unicodez Softcorp Рейт ½ :3½
13.1
Corblin, Regis
1448
Shrivastava, Savita
1169 ½ – ½
13.2
Shrivastava, Amitesh
1449
Shrivastava, Aditi
1449 0 – 1
13.3
An, Paolo Stephen
1202
Majumdar, Ankush
2104 0 – 1
13.4
Sartenaer, Laura
1181
Shrivastava, Ravi
1035 0 – 1
Bo. 15   Microsoft Рейт 24   ICT Eindhoven Рейт 3 : 1
14.1
Rozenfeld, Eugene
1937
van Ravensteijn, Antal
2060 0 – 1
14.2
Wong, Alex
1645
Arnold, Kiri
1727 1 – 0
14.3
Tang, Michael
1826
van Beek, Joost
1165 1 – 0
14.4
Mititelu, Alina
1751
Schmaltz, Julien
550 1 – 0
Bo. 20   European Patent Office Berlin Рейт 33   M&G Investment Management (ENG) Рейт 4 : 0
15.1
Kontopodis, Dimitrios
1663
Le Saux, JC
1254 1 – 0
15.2
Koskinen, Timo
1507
McShane, Michael
1658 1 – 0
15.3
Garcia Ortega, Manuel
1719
Borowiec, Joanna
1000 1 – 0
15.4
Lautenbach, Julia
1336
Ghazal, Omar
1035 1 – 0
Bo. 34   Zoho Рейт 37   Hyland Software Solutions Рейт 3½: ½
16.1
Kirubanandam, Vignesh
1329
Jana, Sandipan
1000 ½ – ½
16.2
James, Daniel
1610
Gaurav, Kumar
1195 1 – 0
16.3
Ponnusamy, Kowsik
1000
Ghosh, Sauvik
1060 1 – 0
16.4
N, Shehnaaz
875
Chakraborty, Sulagna
1000 + – –
Bo. 35   Chegg Vizag Рейт 36   Cognitive Creators Рейт 1 : 3
17.1
Pulakandam, Gurunadh gupta
1284
Tibor, Both
1399 0 – 1
17.2
Bodapati, Chandrakanth
1213
Ferencz, Renata
1098 1 – 0
17.3
Vyaghrambare, Ritu
1017
Toth, Attila
1039 0 – 1
17.4
Kundhiya, Tarun
1086
Domokos, Istvan
1000 0 – 1
Bo. 31   Mercedes-Benz Рейт 30   Vodafone Europe Рейт 2 : 2
18.1
Pandav, Jitendra
1248
Yip, Ryan
1282 0 – 1
18.2
Patil, Amit
1910
Thakar, Mitulkumar
1400 1 – 0
18.3
Divakara, Prashanth
868
El Ouelkadi, Randa
1000 + – –
18.4
Mali, Samprita
633
Azab, Hesham
1390 – – +
Bo. 32   Sodern Рейт 39   Wyse Biometrics Systems Рейт 4 : 0
19.1
Goujon, Antoine
1780
Patil, Suhas
188 + – –
19.2
Demko, Thomas
1012
Lagoo, Raavi
1000 + – –
19.3
Fuss, Philippe
1061
Auti, Sonu
524 1 – 0
19.4
Ricome, Juliette
1220
Pasnur, Snehal
413 1 – 0

 

Итоговое положение после 6 туров

Ст.ном     Команда Партии   +    =    –   Доп1   Доп2 
1 SBER 6 6 0 0 22,5 12
2 RIVC-Pulkovo 6 5 0 1 17,0 10
3 Probit 6 4 2 0 16,5 10
4 Tigar Tyres 6 3 2 1 16,0 8
Itransition 6 4 0 2 16,0 8
6 PGGM 6 3 1 2 15,5 7
7 Bank of Russia 6 3 1 2 15,0 7
8 Amazon EU 6 4 1 1 14,5 9
9 European Investment Bank 6 5 0 1 14,0 10
10 Airbus (FRA) 6 2 3 1 14,0 7
11 Golomt Bank 6 2 2 2 13,5 6
12 Jio Platforms 6 4 0 2 13,0 8
13 Sabre 6 2 3 1 13,0 7
14 Deutsche Bank Pune 6 3 0 3 12,5 6
Samaranipineft 6 2 2 2 12,5 6
Unicodez Softcorp 6 3 0 3 12,5 6
17 Sony 6 3 1 2 12,0 7
18 NESS 6 3 0 3 12,0 6
Ubitech 6 2 2 2 12,0 6
European Patent Office Berlin 6 3 0 3 12,0 6
BNP Paribas 6 2 2 2 12,0 6
Suspilne 6 2 2 2 12,0 6
Hindustan Petroleum Corporation 6 1 4 1 12,0 6
24 Saudi German Hospital 6 3 0 3 11,5 6
Zoho 6 3 0 3 11,5 6
26 Microsoft 6 2 1 3 11,5 5
27 Atos-Syntel 6 3 0 3 11,0 6
28 SOCAR 6 1 2 3 10,5 4
29 ICT Eindhoven 6 2 1 3 10,0 5
30 Cognitive Creators 6 2 0 4 10,0 4
31 Refinitiv 6 1 1 4 9,5 3
32 Sodern 5 1 1 3 9,0 4
33 Chegg Vizag 6 1 1 4 8,5 3
Rendered Text 5 0 2 3 8,5 3
35 Hyland Software Solutions 6 1 2 3 8,0 4
36 M&G Investment Management (ENG) 5 1 0 4 8,0 3
37 Vodafone Europe 5 0 2 3 7,0 3
Mercedes-Benz 5 0 2 3 7,0 3
39 Wyse Biometrics Systems 5 0 1 4 4,5 2

Аннотация:
Доп1: points (game-points)
Доп2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Доп3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Ostavite odgovor

Popunite detalje ispod ili pritisnite na ikonicu da biste se prijavili:

WordPress.com logo

Komentarišet koristeći svoj WordPress.com nalog. Odjavite se /  Promeni )

Google photo

Komentarišet koristeći svoj Google nalog. Odjavite se /  Promeni )

Slika na Tviteru

Komentarišet koristeći svoj Twitter nalog. Odjavite se /  Promeni )

Fejsbukova fotografija

Komentarišet koristeći svoj Facebook nalog. Odjavite se /  Promeni )

Povezivanje sa %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.